T491D336K025AT
KEMETKEMET
T491D336K025AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491D336K025AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 25V 10% 2917
Fitxak: T491D336K025AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T491D336K025ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491D336K025AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33UF 25V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52790 pcs Datuen fitxa T491D336K025AT.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-8382-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 700 mOhm Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
kapazitantzia 33µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491D336K025AH
T491D336K025AH
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 33UF 25V 10% 2917
Stockean: 51890 pcs
Deskarga: T491D336K025AH.pdf
RFQ
T491D336K025ATAUTO
T491D336K025ATAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 33.0UF 25.0V
Stockean: 127188 pcs
Deskarga: T491D336K025ATAUTO.pdf
RFQ
T491D336K025AT7280
T491D336K025AT7280
Deskarga: T491D336K025AT7280.pdf
T491D336K025AT4280
T491D336K025AT4280
Deskarga: T491D336K025AT4280.pdf
T491D336K020ZTPB01
T491D336K020ZTPB01
deskribapena: CAP TANT 33.0UF 20.0V
Deskarga:
T491D336K025AT4100
T491D336K025AT4100