T491D335M050AT
KEMETKEMET
T491D335M050AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491D335M050AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 3.3UF 50V 20% 2917
Fitxak: T491D335M050AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T491D335M050ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491D335M050AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 3.3UF 50V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133286 pcs Datuen fitxa T491D335M050AT.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-3785-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2 Ohm Deskribapen zehatza 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 2 Ohm
kapazitantzia 3.3µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491D335M050ZT
T491D335M050ZT
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 3.3UF 20% 50V 2917
Stockean: 3055 pcs
Deskarga: T491D335M050ZT.pdf
RFQ
T491D335M035ZTZ057
T491D335M035ZTZ057
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 3.30UF 35.0V
Stockean: 151384 pcs
Deskarga:
RFQ
T491D335M050AT4818
T491D335M050AT4818
deskribapena: CAP TANT 3.30UF 50.0V
Deskarga: T491D335M050AT4818.pdf
T491D335M035AT7280
T491D335M035AT7280
Deskarga: T491D335M035AT7280.pdf
T491D335M050ZTAC00
T491D335M050ZTAC00
Deskarga:
T491D335M050AT4153
T491D335M050AT4153