T491D227K2R5AT
KEMETKEMET
T491D227K2R5AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491D227K2R5AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 220UF 2.5V 10% 2917
Fitxak: T491D227K2R5AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T491D227K2R5ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491D227K2R5AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 220UF 2.5V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57393 pcs Datuen fitxa T491D227K2R5AT.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-4771-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 300 mOhm Deskribapen zehatza 220µF Molded Tantalum Capacitors 2.5V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm
kapazitantzia 220µF