T491D226M025AT
KEMETKEMET
T491D226M025AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491D226M025AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 25V 20% 2917
Fitxak: T491D226M025AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T491D226M025ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491D226M025AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 22UF 25V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95602 pcs Datuen fitxa T491D226M025AT.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-3784-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 800 mOhm Deskribapen zehatza 22µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
kapazitantzia 22µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491D226M020ZTPS10
T491D226M020ZTPS10
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 22.0UF 20.0V
Stockean: 257530 pcs
Deskarga:
RFQ
T491D226M025AT24787280
T491D226M025AT24787280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 22.0UF 25.0V
Stockean: 269823 pcs
Deskarga: T491D226M025AT24787280.pdf
RFQ
T491D226M020ZTZQ01
T491D226M020ZTZQ01
Deskarga:
T491D226M025AT24787622
T491D226M025AT24787622
Deskarga: T491D226M025AT24787622.pdf
T491D226M025AT24787027
T491D226M025AT24787027
Deskarga: T491D226M025AT24787027.pdf
T491D226M025AT4068
T491D226M025AT4068
Deskarga: T491D226M025AT4068.pdf
T491D226M025AS
T491D226M025AS
deskribapena: CAP TANT 22UF 25V 20% 2917
Deskarga: T491D226M025AS.pdf
T491D226M025AT4053
T491D226M025AT4053
Deskarga: T491D226M025AT4053.pdf
T491D226M025AH
T491D226M025AH
Deskarga: T491D226M025AH.pdf
T491D226M020ZTZ012
T491D226M020ZTZ012
T491D226M025AT2478
T491D226M025AT2478