T491D226K016AS
KEMETKEMET
T491D226K016AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491D226K016AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 16V 10% 2917
Fitxak: T491D226K016AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T491D226K016ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491D226K016AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 22UF 16V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3421 pcs Datuen fitxa T491D226K016AS.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-1600-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 800 mOhm Deskribapen zehatza 22µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
kapazitantzia 22µF