T491D157M006AT
KEMETKEMET
T491D157M006AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491D157M006AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 150UF 6.3V 20% 2917
Fitxak: T491D157M006AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T491D157M006ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491D157M006AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 150UF 6.3V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84982 pcs Datuen fitxa T491D157M006AT.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-10186-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 700 mOhm Deskribapen zehatza 150µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
kapazitantzia 150µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491D157M006AT4360
T491D157M006AT4360
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 150.UF 6.0V