T491D156M025AT
KEMETKEMET
T491D156M025AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491D156M025AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 15UF 25V 20% 2917
Fitxak: T491D156M025AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T491D156M025ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491D156M025AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 15UF 25V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108380 pcs Datuen fitxa T491D156M025AT.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-3776-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1 Ohm Deskribapen zehatza 15µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm
kapazitantzia 15µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491D156M025ATAUTO
T491D156M025ATAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 15.0UF 25.0V