T491D155K050AT
KEMETKEMET
T491D155K050AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491D155K050AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1.5UF 50V 10% 2917
Fitxak: T491D155K050AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T491D155K050ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491D155K050AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 1.5UF 50V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34209 pcs Datuen fitxa T491D155K050AT.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-9741-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.5 Ohm Deskribapen zehatza 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 3.5 Ohm
kapazitantzia 1.5µF