T491D106M035AT4100
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491D106M035AT4100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10.0UF 35.0V
Fitxak: T491D106M035AT4100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T491D106M035AT4100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491D106M035AT4100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 10.0UF 35.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 187694 pcs Datuen fitxa T491D106M035AT4100.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea D Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1 Ohm Deskribapen zehatza 10µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm
kapazitantzia 10µF