T491C686M010ZT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C686M010ZT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 68.0UF 10.0V
Fitxak: T491C686M010ZT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
T491C686M010ZTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C686M010ZT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 68.0UF 10.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 360194 pcs Datuen fitxa T491C686M010ZT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1 Ohm Deskribapen zehatza 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1 Ohm
kapazitantzia 68µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491C686M010ZTZ012
T491C686M010ZTZ012
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 68.0UF 10.0V
Stockean: 223997 pcs
Deskarga:
RFQ
T491C686M010AT4380
T491C686M010AT4380
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 239600 pcs
Deskarga: T491C686M010AT4380.pdf
RFQ
Deskarga: T491C686M010AT4280.pdf
T491C686M010ZT7280
T491C686M010ZT7280
Deskarga: T491C686M010ZT7280.pdf
T491C686M010ZT7280Z330
T491C686M010ZT7280Z330
Deskarga:
T491C686M010ZT7280Z320
T491C686M010ZT7280Z320
T491C686M010ZTAC00
T491C686M010ZTAC00