T491C686M010AT
KEMETKEMET
T491C686M010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C686M010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 68UF 10V 20% 2312
Fitxak: T491C686M010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T491C686M010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C686M010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 68UF 10V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 248583 pcs Datuen fitxa T491C686M010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Beste izenak 399-10179-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.2 Ohm Deskribapen zehatza 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm
kapazitantzia 68µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491C686M010AT40537280
T491C686M010AT40537280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 68.0UF 10.0V
Stockean: 273681 pcs
Deskarga: T491C686M010AT40537280.pdf
RFQ
T491C686M010AT40537111
T491C686M010AT40537111
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 196933 pcs
Deskarga: T491C686M010AT40537111.pdf
RFQ
T491C686M010AT4153
T491C686M010AT4153
Deskarga: T491C686M010AT4153.pdf
T491C686M010AT4380
T491C686M010AT4380