T491C686K006AH
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C686K006AH
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 68.0UF 6.0V
Fitxak: T491C686K006AH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T491C686K006AHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C686K006AH fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 68.0UF 6.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 179787 pcs Datuen fitxa T491C686K006AH.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.2 Ohm Deskribapen zehatza 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm
kapazitantzia 68µF