T491C685M035AH
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C685M035AH
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 6.8UF 20% 35V 2312
Fitxak: T491C685M035AH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T491C685M035AHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C685M035AH fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 6.8UF 20% 35V 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 202824 pcs Datuen fitxa T491C685M035AH.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.8 Ohm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm @ 100kHz kapazitantzia 6.8µF