T491C684M050AG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C684M050AG
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT .680UF 50.0V
Fitxak: T491C684M050AG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T491C684M050AGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C684M050AG fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT .680UF 50.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 96452 pcs Datuen fitxa T491C684M050AG.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6.4 Ohm Deskribapen zehatza 0.68µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) 6.4 Ohm
kapazitantzia 0.68µF