T491C336M020AT
KEMETKEMET
T491C336M020AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C336M020AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 20V 20% 2312
Fitxak: T491C336M020AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T491C336M020ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C336M020AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33UF 20V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 285120 pcs Datuen fitxa T491C336M020AT.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Beste izenak 399-10171-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.2 Ohm Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm
kapazitantzia 33µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491C336M020AT4053
T491C336M020AT4053
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 33.0UF 20.0V