T491C336K025AT4147
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C336K025AT4147
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33.0UF 25.0V
Fitxak: T491C336K025AT4147.pdf
  • Mezua
T491C336K025AT4147ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C336K025AT4147 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33.0UF 25.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 99153 pcs Datuen fitxa T491C336K025AT4147.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 900 mOhm Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 900 mOhm
kapazitantzia 33µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491C336K025AT41477280
T491C336K025AT41477280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 33.0UF 25.0V