T491C335M035AS
KEMETKEMET
T491C335M035AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C335M035AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 3.3UF 35V 20% 2312
Fitxak: T491C335M035AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T491C335M035ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C335M035AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 3.3UF 35V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5121 pcs Datuen fitxa T491C335M035AS.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Beste izenak 399-1649-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.5 Ohm Deskribapen zehatza 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 2.5 Ohm
kapazitantzia 3.3µF