T491C227K010AT
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C227K010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 220.UF 10.0V
Fitxak: T491C227K010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T491C227K010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C227K010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 220.UF 10.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 132329 pcs Datuen fitxa T491C227K010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Beste izenak 399-18059-2
T491C227K010AT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 900 mOhm Deskribapen zehatza 220µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 900 mOhm
kapazitantzia 220µF