T491C226M010AT
KEMETKEMET
T491C226M010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C226M010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 10V 20% 2312
Fitxak: T491C226M010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T491C226M010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C226M010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 22UF 10V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139896 pcs Datuen fitxa T491C226M010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Beste izenak 399-8345-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.8 Ohm Deskribapen zehatza 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm
kapazitantzia 22µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491C226M010AT4165
T491C226M010AT4165
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 22.0UF 10.0V
Stockean: 409994 pcs
Deskarga: T491C226M010AT4165.pdf
RFQ
T491C226M010AT2478
T491C226M010AT2478
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 274827 pcs
Deskarga: T491C226M010AT2478.pdf
RFQ
T491C226M010AH
T491C226M010AH
Deskarga: T491C226M010AH.pdf
T491C226M010AT4160
T491C226M010AT4160
Deskarga: T491C226M010AT4160.pdf
T491C226M010AT42807333
T491C226M010AT42807333
Deskarga: T491C226M010AT42807333.pdf
T491C226M010AT4021
T491C226M010AT4021