T491C226K006AS
KEMETKEMET
T491C226K006AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C226K006AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 6.3V 10% 2312
Fitxak: T491C226K006AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T491C226K006ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C226K006AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 22UF 6.3V 10% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3457 pcs Datuen fitxa T491C226K006AS.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Beste izenak 399-1555-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.8 Ohm Deskribapen zehatza 22µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm
kapazitantzia 22µF