T491C156K020AT
KEMETKEMET
T491C156K020AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C156K020AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 15UF 20V 10% 2312
Fitxak: T491C156K020AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T491C156K020ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C156K020AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 15UF 20V 10% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 141503 pcs Datuen fitxa T491C156K020AT.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Beste izenak 399-8341-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.7 Ohm Deskribapen zehatza 15µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.7 Ohm
kapazitantzia 15µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491C156K016ZT
T491C156K016ZT
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 15.0UF 16.0V
Stockean: 559586 pcs
Deskarga: T491C156K016ZT.pdf
RFQ
T491C156K020AT4280
T491C156K020AT4280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 15.0UF 20.0V
Stockean: 382286 pcs
Deskarga: T491C156K020AT4280.pdf
RFQ
T491C156K020AT4539
T491C156K020AT4539