T491C107M016ATPLSR
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C107M016ATPLSR
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 100.UF 16.0V
Fitxak:
  • Mezua
T491C107M016ATPLSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C107M016ATPLSR fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 100.UF 16.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 139707 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1 Ohm Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1 Ohm
kapazitantzia 100µF