T491C107M010AT
KEMETKEMET
T491C107M010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C107M010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 100UF 10V 20% 2312
Fitxak: T491C107M010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T491C107M010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C107M010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 100UF 10V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70670 pcs Datuen fitxa T491C107M010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Beste izenak 399-9733-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.2 Ohm Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm
kapazitantzia 100µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491C107M006ZT7280
T491C107M006ZT7280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 100.UF 6.0V
Stockean: 366869 pcs
Deskarga: T491C107M006ZT7280.pdf
RFQ
T491C107M010AT4280
T491C107M010AT4280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 100.UF 10.0V
Stockean: 191556 pcs
Deskarga: T491C107M010AT4280.pdf
RFQ
T491C107M010AT4053
T491C107M010AT4053