T491C105K050AT
KEMETKEMET
T491C105K050AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C105K050AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1UF 50V 10% 2312
Fitxak: T491C105K050AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T491C105K050ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C105K050AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 1UF 50V 10% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 418827 pcs Datuen fitxa T491C105K050AT.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Beste izenak 399-3730-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5.5 Ohm Deskribapen zehatza 1µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) 5.5 Ohm
kapazitantzia 1µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491C105K050AT4106
T491C105K050AT4106
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 1.00UF 50.0V
Stockean: 575867 pcs
Deskarga: T491C105K050AT4106.pdf
RFQ
T491C105K050AS-F
T491C105K050AS-F
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP TANT 1UF 50V 2312
Stockean: 288791 pcs
Deskarga: T491C105K050AS-F.pdf
RFQ
T491C105K050AH7280
T491C105K050AH7280
fabrikatzaileak: KEMET
Deskarga: T491C105K050AH7280.pdf
T491C105K050AT4118
T491C105K050AT4118
Deskarga: T491C105K050AT4118.pdf
T491C105K050AH
T491C105K050AH
deskribapena: CAP TANT 1UF 50V 10% 2312
Deskarga: T491C105K050AH.pdf
T491C105K050AHAUTO
T491C105K050AHAUTO
Deskarga: T491C105K050AHAUTO.pdf
T491C105K050AT2478
T491C105K050AT2478
Deskarga: T491C105K050AT2478.pdf
T491C105K050AT24787280
T491C105K050AT24787280
Deskarga: T491C105K050AT24787280.pdf
T491C105K050AS
T491C105K050AS
Deskarga: T491C105K050AS.pdf
Deskarga: T491C105K050AH2478.pdf
T491C105K050AT40622478
T491C105K050AT40622478
Deskarga: T491C105K050AT40622478.pdf
T491C105K050AT4153
T491C105K050AT4153