T491B686M006ZTZV18
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B686M006ZTZV18
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 68.0UF 6.0V
Fitxak:
  • Mezua
T491B686M006ZTZV18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B686M006ZTZV18 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 68.0UF 6.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 291589 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea B Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 900 mOhm Deskribapen zehatza 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 900 mOhm
kapazitantzia 68µF