T491B685K025AT
KEMETKEMET
T491B685K025AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B685K025AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 6.8UF 25V 10% 1411
Fitxak: T491B685K025AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T491B685K025ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B685K025AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 6.8UF 25V 10% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 122338 pcs Datuen fitxa T491B685K025AT.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-3728-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.8 Ohm Deskribapen zehatza 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 2.8 Ohm
kapazitantzia 6.8µF