T491B685K020AT
KEMETKEMET
T491B685K020AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B685K020AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 6.8UF 20V 10% 1411
Fitxak: T491B685K020AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T491B685K020ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B685K020AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 6.8UF 20V 10% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177810 pcs Datuen fitxa T491B685K020AT.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-9730-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.5 Ohm Deskribapen zehatza 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 2.5 Ohm
kapazitantzia 6.8µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491B685K020AT4539
T491B685K020AT4539
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 6.80UF 20.0V
Stockean: 833859 pcs
Deskarga: T491B685K020AT4539.pdf
RFQ
T491B685K020AT4280
T491B685K020AT4280
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 690511 pcs
Deskarga: T491B685K020AT4280.pdf
RFQ
T491B685K020AS-F
T491B685K020AS-F
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP TANT 6.8UF 20V 1411
Deskarga: T491B685K020AS-F.pdf
T491B685K020AT2478
T491B685K020AT2478