T491B685K010AT
KEMETKEMET
T491B685K010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B685K010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 6.8UF 10V 10% 1411
Fitxak: T491B685K010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
T491B685K010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B685K010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 6.8UF 10V 10% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 647335 pcs Datuen fitxa T491B685K010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-3727-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.5 Ohm Deskribapen zehatza 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm
kapazitantzia 6.8µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491B685K010AT2478
T491B685K010AT2478
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 6.80UF 10.0V
Stockean: 418262 pcs
Deskarga: T491B685K010AT2478.pdf
RFQ
T491B685K010AT4838
T491B685K010AT4838
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 662534 pcs
Deskarga: T491B685K010AT4838.pdf
RFQ
T491B685K010AN
T491B685K010AN
Deskarga: T491B685K010AN.pdf
T491B685K010AT4539
T491B685K010AT4539
Deskarga: T491B685K010AT4539.pdf
T491B685K010AT4805
T491B685K010AT4805
Deskarga: T491B685K010AT4805.pdf
T491B685K010AS
T491B685K010AS
deskribapena: CAP TANT 6.8UF 10V 10% 1411
Deskarga: T491B685K010AS.pdf
T491B685K010AH2478
T491B685K010AH2478
Deskarga: T491B685K010AH2478.pdf
T491B685K010AT4802
T491B685K010AT4802