T491B476K004AT
KEMETKEMET
T491B476K004AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B476K004AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 4V 10% 1411
Fitxak: T491B476K004AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T491B476K004ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B476K004AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 4V 10% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 144700 pcs Datuen fitxa T491B476K004AT.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-10149-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3 Ohm Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 3 Ohm
kapazitantzia 47µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491B476K004ZT
T491B476K004ZT
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 47.0UF 4.0V
Stockean: 606383 pcs
Deskarga: T491B476K004ZT.pdf
RFQ
T491B475M035ZT
T491B475M035ZT
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 4.7UF 20% 35V 1411
Stockean: 4345 pcs
Deskarga: T491B475M035ZT.pdf
RFQ
T491B476K004AT2478
T491B476K004AT2478
Deskarga: T491B476K004AT2478.pdf
T491B476K004AT7280
T491B476K004AT7280
Deskarga: T491B476K004AT7280.pdf
T491B476K004ZT7280
T491B476K004ZT7280
Deskarga: T491B476K004ZT7280.pdf
T491B475M035ZTZV18
T491B475M035ZTZV18
deskribapena: CAP TANT 4.70UF 35.0V
Deskarga:
T491B476K004AT4280
T491B476K004AT4280