T491B475K010AT
KEMETKEMET
T491B475K010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B475K010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 10V 10% 1411
Fitxak: T491B475K010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
T491B475K010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B475K010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 4.7UF 10V 10% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 669846 pcs Datuen fitxa T491B475K010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-3721-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.5 Ohm Deskribapen zehatza 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm
kapazitantzia 4.7µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491B475K010AT2478
T491B475K010AT2478
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 4.70UF 10.0V
Stockean: 493287 pcs
Deskarga: T491B475K010AT2478.pdf
RFQ
T491B475K010AH
T491B475K010AH
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 4.7UF 10V 10% 1411
Stockean: 552063 pcs
Deskarga: T491B475K010AH.pdf
RFQ
T491B475K010AT4539
T491B475K010AT4539
Deskarga: T491B475K010AT4539.pdf
T491B475K010AS
T491B475K010AS
Deskarga: T491B475K010AS.pdf
T491B475K010AT4659
T491B475K010AT4659
Deskarga: T491B475K010AT4659.pdf
T491B475K010AH48507111
T491B475K010AH48507111
Deskarga: T491B475K010AH48507111.pdf
T491B474M050ZTAU01
T491B474M050ZTAU01
deskribapena: CAP TANT .470UF 50.0V
Deskarga:
T491B475K010AT4513
T491B475K010AT4513
Deskarga: T491B475K010AT4513.pdf
T491B475K010AT4153
T491B475K010AT4153
Deskarga: T491B475K010AT4153.pdf
T491B475K010AG4852
T491B475K010AG4852
Deskarga: T491B475K010AG4852.pdf
T491B474M050ZT7111
T491B474M050ZT7111
Deskarga:
T491B475K010AT4053
T491B475K010AT4053