T491B474M035ZTAC00
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B474M035ZTAC00
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT .470UF 35.0V
Fitxak:
  • Mezua
T491B474M035ZTAC00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B474M035ZTAC00 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT .470UF 35.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 762124 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea B Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 Ohm Deskribapen zehatza 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 8 Ohm
kapazitantzia 0.47µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491B474M035ZT7280
T491B474M035ZT7280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT .470UF 35.0V
Stockean: 778002 pcs
Deskarga: T491B474M035ZT7280.pdf
RFQ
T491B474M035ZT
T491B474M035ZT
fabrikatzaileak: KEMET