T491B336K006AT
KEMETKEMET
T491B336K006AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B336K006AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 6.3V 10% 1411
Fitxak: T491B336K006AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T491B336K006ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B336K006AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33UF 6.3V 10% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 128535 pcs Datuen fitxa T491B336K006AT.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-8319-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3 Ohm Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 3 Ohm
kapazitantzia 33µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491B336K006AT7280
T491B336K006AT7280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 33.0UF 6.0V
Stockean: 733717 pcs
Deskarga: T491B336K006AT7280.pdf
RFQ
T491B336K006ZT
T491B336K006ZT
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 33UF 6.3V 10% 1411
Stockean: 5399 pcs
Deskarga:
RFQ
T491B336K004AT
T491B336K004AT
deskribapena: CAP TANT 33.0UF 4.0V
Deskarga: T491B336K004AT.pdf
T491B336K006AT4801
T491B336K006AT4801
Deskarga: T491B336K006AT4801.pdf
T491B336K004ZG
T491B336K004ZG
Deskarga: T491B336K004ZG.pdf
T491B336K006AT4539
T491B336K006AT4539
Deskarga: T491B336K006AT4539.pdf
T491B336K006AG
T491B336K006AG
Deskarga: T491B336K006AG.pdf
T491B336K004AT4280
T491B336K004AT4280
Deskarga: T491B336K004AT4280.pdf
T491B336K006AT4153
T491B336K006AT4153
Deskarga: T491B336K006AT4153.pdf
T491B336K004ZT
T491B336K004ZT
Deskarga: T491B336K004ZT.pdf
T491B336K006AT4280
T491B336K006AT4280