T491B226M010AT
KEMETKEMET
T491B226M010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B226M010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 10V 20% 1411
Fitxak: T491B226M010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
T491B226M010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B226M010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 22UF 10V 20% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 538517 pcs Datuen fitxa T491B226M010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-8314-2
T491B226M010AT-ND
T491B226M010AZTAC00
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.4 Ohm Deskribapen zehatza 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 2.4 Ohm
kapazitantzia 22µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491B226M006ZTAU00
T491B226M006ZTAU00
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 22.0UF 6.0V
Stockean: 619951 pcs
Deskarga: T491B226M006ZTAU00.pdf
RFQ
T491B226M010AT24787622
T491B226M010AT24787622
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 22.0UF 10.0V