T491B225M020AT
KEMETKEMET
T491B225M020AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B225M020AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 20V 20% 1411
Fitxak: T491B225M020AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T491B225M020ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B225M020AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 2.2UF 20V 20% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 199443 pcs Datuen fitxa T491B225M020AT.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-8308-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.5 Ohm Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm
kapazitantzia 2.2µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491B225M016ZT7280
T491B225M016ZT7280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 2.20UF 16.0V
Stockean: 798846 pcs
Deskarga:
RFQ
T491B225M020AT2478
T491B225M020AT2478
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 2.20UF 20.0V
Stockean: 536280 pcs
Deskarga: T491B225M020AT2478.pdf
RFQ
T491B225M020AH2478
T491B225M020AH2478
Deskarga: T491B225M020AH2478.pdf
T491B225M020AT24787622
T491B225M020AT24787622
Deskarga: T491B225M020AT24787622.pdf
T491B225M020AT4069
T491B225M020AT4069