T491B225K035AT
KEMETKEMET
T491B225K035AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B225K035AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 35V 10% 1411
Fitxak: T491B225K035AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
T491B225K035ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B225K035AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 2.2UF 35V 10% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 607865 pcs Datuen fitxa T491B225K035AT.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-8307-2
T491B225K035AT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4 Ohm Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 4 Ohm
kapazitantzia 2.2µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491B225K035AT40537280
T491B225K035AT40537280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 2.20UF 35.0V
Stockean: 536719 pcs
Deskarga: T491B225K035AT40537280.pdf
RFQ
T491B225K025ZT7280
T491B225K025ZT7280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 2.20UF 25.0V
Stockean: 750039 pcs
Deskarga: T491B225K025ZT7280.pdf
RFQ
T491B225K035AT4280
T491B225K035AT4280
Deskarga: T491B225K035AT4280.pdf
T491B225K035AT4100
T491B225K035AT4100
Deskarga: T491B225K035AT4100.pdf
T491B225K035AT2478
T491B225K035AT2478