T491B156M020AT
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B156M020AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 15.0UF 20.0V
Fitxak: T491B156M020AT.pdf
  • Mezua
T491B156M020ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B156M020AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 15.0UF 20.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 501100 pcs Datuen fitxa T491B156M020AT.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea B Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2 Ohm Deskribapen zehatza 15µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm
kapazitantzia 15µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491B156M020AT4280
T491B156M020AT4280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 15.0UF 20.0V