T491B107K010AT
KEMETKEMET
T491B107K010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B107K010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 100UF 10V 10% 1411
Fitxak: T491B107K010AT.pdf
  • Mezua
T491B107K010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B107K010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 100UF 10V 10% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3550 pcs Datuen fitxa T491B107K010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-5598-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3 Ohm Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 3 Ohm
kapazitantzia 100µF