T491B107K006AT
KEMETKEMET
T491B107K006AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B107K006AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 100UF 6.3V 10% 1411
Fitxak: T491B107K006AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
T491B107K006ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B107K006AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 100UF 6.3V 10% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 324953 pcs Datuen fitxa T491B107K006AT.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-8301-2
T491B107K006AT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3 Ohm Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 3 Ohm
kapazitantzia 100µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491B107K006AT4100
T491B107K006AT4100
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 100.UF 6.0V
Stockean: 231617 pcs
Deskarga: T491B107K006AT4100.pdf
RFQ
T491B107K004ZTZV18Z001
T491B107K004ZTZV18Z001
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 100.UF 4.0V
Stockean: 250748 pcs
Deskarga:
RFQ
T491B107K006AT7037
T491B107K006AT7037
Deskarga: T491B107K006AT7037.pdf
T491B107K006AT4539
T491B107K006AT4539