T491B106M016AS
KEMETKEMET
T491B106M016AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B106M016AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 16V 20% 1411
Fitxak: 1.T491B106M016AS.pdf2.T491B106M016AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T491B106M016ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B106M016AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 10UF 16V 20% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6869 pcs Datuen fitxa 1.T491B106M016AS.pdf2.T491B106M016AS.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-1594-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.8 Ohm Deskribapen zehatza 10µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 2.8 Ohm
kapazitantzia 10µF