T491B106M006AT
KEMETKEMET
T491B106M006AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B106M006AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 6.3V 20% 1411
Fitxak: T491B106M006AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T491B106M006ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B106M006AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 10UF 6.3V 20% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 206082 pcs Datuen fitxa T491B106M006AT.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-8299-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.5 Ohm Deskribapen zehatza 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm
kapazitantzia 10µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491B106M004ZT
T491B106M004ZT
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 10.0UF 4.0V
Stockean: 763698 pcs
Deskarga: T491B106M004ZT.pdf
RFQ
T491B106M006AT40537280
T491B106M006AT40537280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 10.0UF 6.0V
Stockean: 755370 pcs
Deskarga: T491B106M006AT40537280.pdf
RFQ
T491B106M006AT4160
T491B106M006AT4160
Deskarga: T491B106M006AT4160.pdf
T491B106M006AH
T491B106M006AH
deskribapena: CAP TANT 10UF 6.3V 20% 1411
Deskarga: T491B106M006AH.pdf
T491B106M006AT2478
T491B106M006AT2478
Deskarga: T491B106M006AT2478.pdf
T491B106K025ZTAU01
T491B106K025ZTAU01
deskribapena: CAP TANT 10.0UF 25.0V
Deskarga:
T491B106M006AH4162
T491B106M006AH4162
Deskarga: T491B106M006AH4162.pdf
T491B106M006AT4153
T491B106M006AT4153
Deskarga: T491B106M006AT4153.pdf
T491B106M004AT
T491B106M004AT
Deskarga: T491B106M004AT.pdf
T491B106M006AT4053
T491B106M006AT4053
Deskarga: T491B106M006AT4053.pdf
T491B106M006AT4100
T491B106M006AT4100