T491B106K006AT4100
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491B106K006AT4100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10.0UF 6.0V
Fitxak: T491B106K006AT4100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
T491B106K006AT4100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491B106K006AT4100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 10.0UF 6.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 555959 pcs Datuen fitxa T491B106K006AT4100.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea B Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.5 Ohm Deskribapen zehatza 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm
kapazitantzia 10µF