T491A686K006AT
KEMETKEMET
T491A686K006AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491A686K006AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 68UF 6.3V 10% 1206
Fitxak: T491A686K006AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T491A686K006ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491A686K006AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 68UF 6.3V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129506 pcs Datuen fitxa T491A686K006AT.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series T491 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-4698-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4 Ohm Deskribapen zehatza 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm
kapazitantzia 68µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491A686K006AT2478
T491A686K006AT2478
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 68.0UF 6.0V