T491A684M025AT
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491A684M025AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT .680UF 25.0V
Fitxak: T491A684M025AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
T491A684M025ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491A684M025AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT .680UF 25.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1078514 pcs Datuen fitxa T491A684M025AT.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 10 Ohm Deskribapen zehatza 0.68µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 10 Ohm
kapazitantzia 0.68µF