T491A476M006AS
KEMETKEMET
T491A476M006AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491A476M006AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1206
Fitxak: 1.T491A476M006AS.pdf2.T491A476M006AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T491A476M006ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491A476M006AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3423 pcs Datuen fitxa 1.T491A476M006AS.pdf2.T491A476M006AS.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-3341-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.5 Ohm Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 3.5 Ohm
kapazitantzia 47µF