T491A476M004AT
KEMETKEMET
T491A476M004AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491A476M004AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 4V 20% 1206
Fitxak: T491A476M004AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T491A476M004ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491A476M004AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 4V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116683 pcs Datuen fitxa T491A476M004AT.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series T491 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-9947-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.5 Ohm Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 2.5 Ohm
kapazitantzia 47µF