T491A474M025AT
KEMETKEMET
T491A474M025AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491A474M025AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.47UF 25V 20% 1206
Fitxak: T491A474M025AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T491A474M025ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491A474M025AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 0.47UF 25V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177100 pcs Datuen fitxa T491A474M025AT.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series T491 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-8288-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 13 Ohm Deskribapen zehatza 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 13 Ohm
kapazitantzia 0.47µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491A474M025AT2478
T491A474M025AT2478
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT .470UF 25.0V
Stockean: 545820 pcs
Deskarga: T491A474M025AT2478.pdf
RFQ
T491A474K050AT
T491A474K050AT
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT .470UF 50.0V
Stockean: 546030 pcs
Deskarga: T491A474K050AT.pdf
RFQ
T491A474M025ZT
T491A474M025ZT
Deskarga: T491A474M025ZT.pdf
T491A474M025AT4280
T491A474M025AT4280