T491A106M016AS
KEMETKEMET
T491A106M016AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491A106M016AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 16V 20% 1206
Fitxak: T491A106M016AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T491A106M016ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491A106M016AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 10UF 16V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5169 pcs Datuen fitxa T491A106M016AS.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-3098-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7 Ohm Deskribapen zehatza 10µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 7 Ohm
kapazitantzia 10µF