T490T476M006ATE800
KEMETKEMET
T490T476M006ATE800 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T490T476M006ATE800
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TAN 46UF 20% 6V 3528-12
Fitxak: T490T476M006ATE800.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T490T476M006ATE800ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T490T476M006ATE800 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TAN 46UF 20% 6V 3528-12 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91876 pcs Datuen fitxa T490T476M006ATE800.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T490 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-11977-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 40°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea T
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 800 mOhm Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 800 mOhm
kapazitantzia 47µF