T489D107M010ATE150
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T489D107M010ATE150
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 100UF 10V 20% 2917
Fitxak: T489D107M010ATE150.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T489D107M010ATE150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T489D107M010ATE150 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 100UF 10V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30768 pcs Datuen fitxa T489D107M010ATE150.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T489 balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-18373-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 150 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 150 mOhm @ 100kHz kapazitantzia 100µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T489D685M050ATE700
T489D685M050ATE700
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TAN 6.8UF 20% 50V 7343-31
Stockean: 25694 pcs
Deskarga: T489D685M050ATE700.pdf
RFQ
T48C510-ILQ
T48C510-ILQ
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC MCU 4BIT 4KB EEPROM 44SSO
Stockean: 5257 pcs
Deskarga: T48C510-ILQ.pdf
RFQ
T485G
T485G
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: MODULE POWER
Deskarga:
T489A104M035ATE20K
T489A104M035ATE20K
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TAN .1UF 20% 35V 3216-18