T368D476M035AS
KEMETKEMET
T368D476M035AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T368D476M035AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 35V 20% RADIAL
Fitxak: T368D476M035AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T368D476M035ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T368D476M035AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 35V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 14726 pcs Datuen fitxa T368D476M035AS.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.460" Dia (11.68mm)
Series T368, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak Q1314674
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.250" (6.35mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.620" (15.74mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 800 mOhm Deskribapen zehatza 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 800 mOhm
kapazitantzia 47µF